4 Eylül 2013 Çarşamba

   ERENSPOR                           Yıl:1                 Sayı:8


           CİMBOM SENDELİYOR

       Cimbom önce Bursa , sonra Eskişehir deplasmanında tekledi. Bu iki maçta Burak'ın formsuzluğu göze batarken Sneijder ve Drogba'nın liderliği gözden kaçmadı.Bursa'yla 1-1 berabere kalan Cimbom'un golünü Burak attı. Bize de şunu demek kalıyor: Toparlanın artık çocuklar!            FATİH TERİM MİLLİ TAKIMDA

         Evet , beklenen oldu, sonunda Abdullah Avcı ayrıldı. Peki başa kim geçecekti? Tabii ki dünya sınıfındaki , milli İmparatorumuz Fatih Terim! Artık milli takım maçlarını zevkle izleyebileceğiz.

         CAS CEZAYI YAPIŞTIRDI

         CAS, Fenerbahçe'ye cezayı yapıştırdı. CAS, Sarı - Lacivertli ekibe 2 yıl ceza verdi. Ayrıca 2010 - 2011  yılındaki şampiyonluklarını ellerinden alabilirler.

          FENER 'DEN SİVAS'A MÜTHİŞ TARİFE : 5-2

          Fenerbahçe'nin rakibi zorlu bir takım olan Sivas idi. Fener de bir türlü formunu tutturamamıştı.Ama hiç beklenmedik bir şey oldu.Fener 15'te Dirk Kuyt , 32'de Bruno Alves, 34'te tekrar Kuyt'la ilk yarıyı 3-0 önde kapadı.2. yarı başlar başlamaz Webo 49'da 4-0 yaptı.Sivas , C'aatıf ve Cicinho ile umut golü buldu . Alper , 89'da Sivas'ın umutlarını  bitiren golü attı.

           
    

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder