10 Haziran 2012 Pazar

Oliver Müzikali

Bir yetimhanede bir erkek çocuk doğar , anne doğumdan sonra ölür ve bebeğe Oliver Twist adı verilir . Oliver 9 yılını yetimhanenin kötü koşullarında aç geçirir. Bir gün daha fazla yemek istediğinden cenaze levazımatçısına satılır . 
Burada mutlu olamaz . Noah , annesiyle ilgili kötü sözler söyleyince onunla kavga eder ve cezalandırılır . Gece yarısı kaçar ve Londra'ya gelir .
Burada Jack ile tanışır , Jack ona iyi davranır ve onu kalabileceği bir yere götürür . Jack ve arkadaşları hırsız çetesinin üyeleridir . Oliver onların ne iş yaptığını anlayamaz . Bir gün Oliver diğerleriyle birlikte işe gitmek ister . O gün onların hırsız olduğunu anlar . Jack ve Charley yaşlı Mr. Brownlow ' dan ipek mendil çalarlar . Fakat olay yerinden hızla kaçarlarken , Oliver'ı görüp onu hırsız sanırlar .
Bu kötü olay sonunda Oliver tesadüf eseri , amcasına kavuşacak , gerçek ailesini bulacaktır .
İşte müzikal oyunumuzdan görüntüler :

8 yorum:

 1. Özgür Ceren Can , çok teşekkür ederim .

  YanıtlaSil
 2. Bu ne güzel bir etkinlik..üstelik seçilen eser de çok güzel...daha nicelerine kutlarım seni ve tüm arkadaşlarını..:))

  YanıtlaSil
 3. Maşallah.
  Bin kere maşallah.

  Darısı başıma diyen anne Çiğdem

  YanıtlaSil
 4. Crazywomanrosemary ve Oğlak Kızları yorumlarınız için teşekkür ederim .
  Çok severek oynadık .

  YanıtlaSil
 5. Bloglar Listesi üyesi olduğunuz için, Blog Rehber tanıtım sayfanızı hazırladık.
  Lütfen bir göz atarak; a) değişiklik isteklerinizi b) bulunduğu kategorisi yanlış ise c) olması gereken başka kategoriler var ise c) mevcut kategoriler uymuyor ise önerdiğiniz kategori adını bildirmeniz halinde talepleriniz yerine getirilecektir.

  Ayrıca:

  Bloglar Listesinde yer alan isimlerin bazıları, Blog Star Seçmelerinde önerilen blogların isimleri olduğundan ve listeye otomatik alındıklarından dolayı, şu soruyu da sormak gereği duyuyoruz:
  Listeden ve/ya tanıtım sayfalarından kaldırılma talebiniz var ise onu da bildirin lütfen.

  Tanıtım sayfanıza girmek için:
  link: http://blogmuhtar.tk/ veya http://mahallemizinsakinleri.blogspot.com/
  burada Kişisel bloglar sekmesinie girdiğinizde Çocuk Bloglar sekmesine geçerseniz listede blog adınız bulacaksınız.
  Onaylarınızdan sonra, bu tanıtım sayfaları, ulaşım kolaylığı için, Bloglar listesine bağlanacaktır.

  Bu noktadan sonra kategorileri tekrar değiştirmek zor olacağından özellikle kategorileriniz konusunda bize bilgi vermenizi rica ederiz. Tekrarlıyorum: Eğer mevcut kategorilerden başka bir kategori olması gerekiryorsa bunu da bildirin yeni bir kategori açalım.

  Şimdiden teşekkürler

  YanıtlaSil
 6. bende "oliver müzikalinde" sizleri canlı izleme fırsatı bulmuştum. çok güzel bir performans sergilediniz. başarılarınızın devamını dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oktay dayıcığım çok teşekkür ederim .

   Sil